Sosyal Projeler|

Borçka Belediye Başkanımız Ercan Orhan, Cumhuriyet Halk Partisi Tarım Komisyonu tarafından İstanbul’da düzenlenen Tarım Fuarı’na katıldı.
Başkan Orhan, 30 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da Avrasya Gösteri Merkezi’nde gerçekleşmekte olan, CHP’nin tarım politikalarının kamuoyuna tanıtılacağı Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde diğer sosyal demokrat belediye başkanlarıyla bir araya geldi.
Tarım Fuarı öncesinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ev sahipliğinde, İBB’nin yaptığı çalışmaları yerinde incelenerek deneyim paylaşımında bulunuldu.
Tarım fuarı ve İBB gezisi hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Ercan Orhan: “Diğer belediyelerimizle bir araya gelerek, tarımla alakalı politikaları ve üretimi konuşacağız.
Fındığımızı, balımızı, likapamızı, pekmezlerimizi ve demir elmamızı tanıtmak için buradayız. Hem ülkemizin hem de coğrafyamızın kurtuluşunun tarımdan ve üretimden geçtiğinin farkındayız. Bu anlamda da bu çalışmanın bütün belediyelerimize katkı vereceğini düşünüyorum. Fuarda bizlere ev sahipliği yapan başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu olmak üzere, bu fuara emek veren bütün partililerime teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.
0 Paylaşımlar

Comments are closed.

Close Search Window