Haberler|

Borçka Belediye Belediye Başkanı Ercan Orhan; İstanbul ziyaretleri kapsamında; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile görüştü.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu yapılan görüşme sonrası Kaftancıoğlu önderliğinde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüşen başkan Ercan Orhan’a Şişli Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Tolga Özçakmak ve Maltepe Belediye Meclis üyesi Tuncay Akın Orhan eşlik etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleşen görüşmede; Borçka’da yapımına başlanan ve yapılacak olan projeler hakkında fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Ercan Orhan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Utku Cihan ile yaptığı görüşmede kentimizdeki ulaşım politikalarına dair fikir alışverişinde bulundu ve yeni görevinde başarılar diledi.

Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, özellikle son dönemde gündemden düşmeyen Halk Ekmek çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Görüşmelerin Borçka halkı için verimli olacağını düşündüğünü belirten Orhan: “İstanbul ve Kocaeli ziyaretlerimizi; İBB Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu ve il başkanımız sayın Canan Kaftancıoğlu ile sonlandırıyoruz. Bu ziyaretler hem belediyeler arası dayanışmayı güçlendiriyor hem de fikirlerimizin olgunlaşması noktasında bizlere büyük katkılar sağlıyor. Borçka halkı için, Borçka’nın mutlu yarınları için ziyaretlerimize mümkün oldukça devam edeceğiz. Bu anlamda da bu ziyarette beni yalnız bırakmayan başta İstanbul İl Başkanımız Sayın Canan Kaftancıoğlu’na ve hemşerilerimiz Tolga Özçakmak ve Tuncay Akın Orhan’a çok teşekkür ediyorum. Ayrıca yoğunluğuna rağmen bizleri ağırlayan ve projelerimiz hakkında istişarelerde bulunduğumuz İBB Başkanımız sayın Ekrem İmamoğlu’na da şükranlarımı sunuyor, kendisine çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

0 Paylaşımlar

Comments are closed.

Close Search Window